Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, miewasz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc płciowych – medycyna estetyczna ma dla Ciebie szereg propozycji, które w łatwy sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz wydatnie polepszą komfort życia.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem Aphrodite rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Aphrodite może być wykorzystywany również w przypadku wielu innych problemów ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy ustalane są w trakcie wstępnej wizyty u ginekologa.

Efekty zabiegu potrafią przewyższyć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego odczynu pochwy, zwiększa jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie satysfakcji seksualnej oraz redukuje problemy związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera normalne funkcjonowanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie komfortu życia oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po zabiegu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć Twoje problemy, które dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Matura Focus 3. Podr

Podręczniki są używane w różnych celach no jednak w szczególe ...